مشاوره سرمایه‌گذاری در تمامی بازارهای مالی

سرمایه‌گذاری را شغل دومی نامیده‌اند که می‌تواند تبدیل به درآمد اول شود! با سرمایه‌گذاری صحیح نه تنها می‌توان در مقابل امواج تورم، قدرت خرید و ارزش دارایی‌ها را حفظ کرد بلکه می‌توان خلق ثروت کرده و به مرحله دلچسب استقلال و سپس امنیت و آزادی مالی رسید. اما چگونه؟
در مقابل انبوهی از گزینه‌ها مانند ملک، بازار بورس، ارزهای دیجیتال، طلا و صندوقهای سرمایه‌گذاری چگونه می‌توان گزینه مناسب را در زمان مناسب برای خرید انتخاب کرد که هم حداکثر درآمد را بیافریند و هم در مقابل نوسانات بازار ایمن باشد؟
چگونه افراد با مشاغل و تخصص‌های مختلف که تجربه و زمان کافی را برای بررسی تک تک این بازارها به طور روزانه ندارند، می‌توانند از این فرصت بهره بگیرند؟
با سیر تخصصی شدن همه خدمات و مشاغل، سرمایه‌گذاری نیز از این روند مستثنی نبوده است. سرمایه‌گذاری موفق و دلچسب نیاز به شناخت بازارها و فرصتها و ریسکهای موجود در هریک از آنها دارد. مشاوران سرمایه‌گذاری افرادی هستند که با دارا بودن تخصص لازم، و بر اساس توان مالی و ریسک پذیری هر فرد به او در این مسیر کمک می‌کنند.

برای دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری از فردانامه می‌توانید اطلاعات فرم زیر را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

*

انتخاب مشاور سرمایه گذاری مطمئن

انتخاب مشاور مناسب از کلیدی‌ترین مراحل برای سرمایه‌گذاری موفق و ایمن است. به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن روزافزون بازارها، زیر نظر داشتن تمام آنها دیگر کار یک نفر نیست و اکنون عمدتا به جای افراد، گروههای مشاور در بازار فعال هستند. یک گروه مشاور سرمایه‌گذاری، در همه بازارهای ذکر شده دارای کادر مجرب و متخصص است و در زمینه خدمات خود، سابقه قابل ارائه و قابل دفاع دارد. مشاور مطمئن پس از صرف وقت لازم و کافی برای شناخت فرد متقاضی، بر اساس وضعیت مالی و روحیات خاص وی گزینه‌هایی را معرفی می‌کند که هماهنگ با شرایط او باشد.
مشاوره سرمایه گذاری

خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری شامل چه مواردی است

مشاوره سرمایه‌گذاری در بورس

شامل معرفی جذاب‌ترین آیتم‌ها از میان انبوهی از شرکت‌های سهامی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و کالایی و اوراق است که بر اساس روش‌های تحلیل بنیادی، نموداری و اقتصاد کلان انجام می‌شود. همچنین با توجه به وضعیت بازارهای جهانی و داخلی، وضعیت صنایع بررسی شده تا در هر زمان مناسب‌ترین صنایع انتخاب شوند. پیچیدگی‌های بازار سهام به این ترتیب برای افراد قابل لمس می‌شود و می‌توانند از گزینه‌های معرفی شده در هر زمان برای خرید و کسب سود بهره‌مند شوند.

مشاوره سبدگردانی

برای افرادی که وقت کمتری برای رصد بازار سهام دارند، یا علاقه به استرس این بازار ندارند و از سوی دیگر می‌خواهند از سود بازار بورس عقب نمانند، سبدگردانی بهترین گزینه می‌باشد. سبدگردان یا مدیر پورتفو می‌داند سرمایه فرد را به چه نسبت و در چه سهام و اوراقی تخصیص دهد که با کمترین ریسک ممکن، بیشترین بازدهی را از بازار کسب کند. همچنین به هنگام تغییر در شرایط بازار، در مناسب‌ترین زمان تغییرات لازم را در سبد دارایی ارزشمند افراد اعمال می‌کند.
این همکاری در چارچوب قراردادی شفاف و مدت دار بین سرمایه‌گذار و سبدگردان انجام می‌شود. نکته جذاب سبدگردانی اینجاست که سبدگردان تنها در صورتی از شما کارمزد کسر خواهد کرد که بتواند سودی بیشتر از سود بانکی را در هر سال برای شما کسب کند.

مشاوره صندوق سرمایه‌گذاری

با هدف کمک به سرمایه‌گذاری غیر مستقیم و پوشش ریسک، در سالهای اخیر طیف وسیعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در دو نوع صدور – ابطالی و قابل معامله (ETF) تاسیس شده که روز به روز در حال تنوع و گستردگی است. کارمزد معاملاتی کمتر و عدم نیاز به بررسی شرکت‌های متعدد حاضر در بورس و فرابورس، بر جذابیت صندوق‌ها افزوده است.
صندوق‌های درآمد ثابت، مختلط، سهامی، شاخصی، اهرمی و کالایی مانند صندوق‌های طلا هر کدام در دارایی‌های متفاوتی سرمایه‌گذاری می‌کنند و سطح ریسک متفاوتی دارند و به همین علت هر دسته از آنها مناسب گروهی از سرمایه‌گذاران می‌باشد. مشاوره برای انتخاب مناسب‌ترین صندوق‌ها یکی از مهم‌ترین شاخه‌های مشاوره سرمایه‌گذاری است.

مشاوره سرمایه‌گذاری در ملک

با توجه به توان مالی افراد، ملک همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش ثروت بوده است. این سرمایه‌گذاری در عین حال نیاز به بررسی بازار، موقعیت‌سنجی جغرافیایی و دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات ملک و مسکن دارد تا گزینه‌هایی معرفی شوند که اولا در سالهای نگهداری، بهترین درآمدزایی از طریق اجاره را داشته باشند و همچنین در معرض بیشترین رشد باشند.

 

مشاوره سرمایه‌گذاری فاین‌تک

عبارت Financial Technology یا به طور مختصر FinTech به معنای کاربرد نوآوری در زمینه خدمات مالی است. با گسترش بازارهای مالی، بهینه کردن خدمات و ارائه محصولات مالی جدید یک نیاز حیاتی برای شرکتهای فعال در این حوزه است. همچنین گروه‌های جدیدی (عموما استارت‌آپ‌ها) همواره متقاضی ورود به این عرصه پرهیجان، جذاب و بالنده می‌باشند و یک مشاور مطمئن، خود با دارا بون تجربیات موفق و روش‌هایی که در این حوزه امتحان خود را به شایستگی پس داده، باید آماده ارائه خدمات به هر دو دسته باشد.

مشاوره سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال (Crypto Currency)

بیش از چهار هزار ارز دیجیتال در حال معامله در صرافی‌های جهان هستند که بیت‌کوین و اتریوم فقط دو نمونه از آنهاست. انتخاب گزینه‌های ارزنده در هر زمان، نیاز به رصد دائمی انبوهی از رمزارزهاست. ضمنا ارزهای دیجیتال دارای نوسانات شدیدتری نسبت به سایر بازارهاست و به همین دلیل، در کنار کسب سودهای رویایی، این قابلیت را دارد که بخش بزرگی از سرمایه را در زمان کم نابود کند. به همین دلیل بهره‌مندی از خدمات مشاوره تخصصی که ارزنده بودن هر رمز ارز را به خوبی بشناسد و زمان مساعد را برای ورود پول به این بازار تخمین بزند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

 

مشاوره سرمایه‌گذاری در تولید

آیا قصد راه‌اندازی کسب و کار و یا سرمایه‌گذاری در خدمات و تولید را دارید؟ ترجیح نمی‌دهید که در کسب و کار مورد نظر خود بهترین موقعیت جغرافیایی و مناسب‌ترین زمان برای شروع کار را انتخاب نموده و ضمنا از بازارهای داخلی و خارجی،آخرین تعرفه‌های دولتی، تاثیر بودجه سال آینده بر کسب و کار، نحوه قیمت‌گذاری مواد اولیه و محصول خود آگاه شوید؟ همه این موارد را می‌توانید از یک مشاور سرمایه‌گذاری در زمینه تولید بخواهید.

ویژگی‌های مشاوره سرمایه‌گذاری در فردانامه
هدف فردانامه این بوده که برای “تمام فصول سرمایه‌گذاری” دارای برنامه باشد. به همین دلیل در تمام بازارهای گفته شده در حال رصد دائمی است تا از فرصتهای احتمالی که در هرکدام از آنها ظهور می‌کند، سود مناسب کسب شود.
فردانامه با برقراری ارتباط اولیه با مشتریان و تعامل دائمی با آنها، خدماتی ارائه می‌دهد که مختص هر مشتری و بر اساس شرایط مالی و میزان ریسک‌پذیری او باشد.
وجود ارتباطات تجاری گسترده و اعتبار مجموعه در میان اهالی بازار سرمایه ایران، به همراهان فردانامه در بهره‌مندی از این شبکه ارتباطی و کشف جدیدترین فرصت‌ها کمک می‌کند.

ویژگی‌های مشاوره سرمایه‌گذاری در فردانامه

هدف فردانامه این بوده که برای “تمام فصول سرمایه‌گذاری” دارای برنامه باشد. به همین دلیل در تمام بازارهای گفته شده در حال رصد دائمی است تا از فرصتهای احتمالی که در هرکدام از آنها ظهور می‌کند، سود مناسب کسب شود.
فردانامه با برقراری ارتباط اولیه با مشتریان و تعامل دائمی با آنها، خدماتی ارائه می‌دهد که مختص هر مشتری و بر اساس شرایط مالی و میزان ریسک‌پذیری او باشد.
وجود ارتباطات تجاری گسترده و اعتبار مجموعه در میان اهالی بازار سرمایه ایران، به همراهان فردانامه در بهره‌مندی از این شبکه ارتباطی و کشف جدیدترین فرصت‌ها کمک می‌کند. برای دریافت مشاوره فرم زیر را برای ما ارسال کنید.

"*" indicates required fields

*