مشاوره سرمایه گذاری

مشاوره سرمایه‌گذاری، به عنوان راهی کارآمد برای کسب سود از بازار بورس، بدون نیاز به تجزیه و تحلیل جزئیات فنی، برای افراد با محدودیت زمانی یا تجربه کمتر، یک گزینه اساسی محسوب می‌شود. در مشاوره سرمایه‌گذاری، تخصص متخصصان ما به شما امکان می‌دهد تا حتی بدون پیگیری فعال اخبار روز، به بهترین فرصت‌ها برای سرمایه‌گذاری دست یابید.

انواع سرمایه گذاری ها

صندوق سرمایه گذاری
سرمایه گذاری بورس
سرمایه گذاری سبد گردانی
سرمایه گذاری ملک
ارز دیجیتال
سرمایه گذاری فینتک
سرمایه گذاری در تولید

صندوق سرمایه گذاری

صندوق سرمایه گذاری یک ابزار مالی است که به شما امکان می‌دهد با سهم‌های دیگران سرمایه گذاری کنید. با عضویت در این صندوق، شما به عنوان یک سهامدار شناخته می‌شوید و سودها و زیان‌های صندوق به تناسب سهم شما تقسیم می‌شود.

دریافت مشاوره

سرمایه گذاری بورس

سرمایه گذاری در بورس به شما این امکان را می‌دهد که در بازار سهام و اوراق بهادار فعالیت کنید. با تحلیل بازار و انتخاب سهام مناسب، می‌توانید سودآوری خوبی کسب کنید.

دریافت مشاوره

سرمایه گذاری سبد گردانی

سرمایه گذاری در سبد گردانی به شما این امکان را می‌دهد که با یک سرمایه‌گذاری گروهی، به صورت همزمان در چندین ابزار مالی سرمایه گذاری کنید. این روش معمولاً برای دیورسیفیکه کردن ریسک‌ها و بهبود عملکرد سرمایه گذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دریافت مشاوره

سرمایه گذاری ملک

سرمایه گذاری در ملک به شما امکان می‌دهد در بازار املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید. این نوع سرمایه گذاری می‌تواند به شما ارزش افزوده و درآمد مناسبی برای شما به همراه آورد.

دریافت مشاوره

ارز دیجیتال

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال، یا همان رمز ارزها، به شما امکان می‌دهد تا در بازار جدید و نوآورانه‌ای سرمایه گذاری کنید. با افزایش توجه به فناوری بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، این نوع سرمایه گذاری به عنوان یک الگوی سرمایه گذاری جدید در میان افراد و شرکت‌ها مطرح شده است.

دریافت مشاوره

سرمایه گذاری فینتک

سرمایه گذاری در فینتک به شما این امکان را می‌دهد که در زمینه فناوری و نوآوری‌های پیشرفته سرمایه گذاری کنید. این حوزه ممکن است به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری با بازدهی بالا مطرح شود.

دریافت مشاوره

سرمایه گذاری در تولید

سرمایه گذاری در صنعت تولید به شما فرصت می‌دهد تا در تولید کالاها و خدمات سرمایه گذاری کنید. این نوع سرمایه گذاری ممکن است به عنوان یک راهبرد استراتژیک برای افزایش تولید و درآمد شما مطرح شود. با تحلیل بازار و انتخاب صنایع موفق، می‌توانید به سودآوری خوبی دست یابید.

دریافت مشاوره

مزایای مشاوره سرمایه‌گذاری

مشاوره سرمایه‌گذاری از مزایای بسیاری برخوردار است که شامل موارد زیر می‌شود:
  • بررسی و تحلیل دقیق بازارها و دارایی‌ها
  • مدیریت ریسک‌ها و بهره‌بردن از فرصت‌های سرمایه‌گذاری
  • تنظیم و ترازبندی مناسب پرتفوی سرمایه‌گذاری
  • بهبود عملکرد سرمایه‌گذاری و افزایش بازده
فرم مشاوره

افزایش سرمایه به صورت هوشمندانه

انتخاب مشاور سرمایه‌گذاری صحیح نیز امری مهم و حیاتی است. برخی نکات کلیدی در این انتخاب شامل تجربه و تحصیلات مشاور، شیوه کار، رویکرد و هماهنگی با اهداف شما می‌شوند. مشاوره سرمایه‌گذاری ابزاری قدرتمند برای سرمایه‌گذاران است که به کمک دانش و تجربه مشاوران حرفه‌ای، می‌توانند تصمیمات مالی هوشمندانه‌تری بگیرند. با بهره‌گیری از مشاوره سرمایه‌گذاری، بهبود عملکرد سرمایه‌گذاری و کاهش ریسک‌ها را تجربه کنید. برای دریافت مشاوره از کارشناسان بازار سرمایه در فردانامه با ما تماس بگیرید. همچنین با تکمیل فرم زیر همکاران ما پس مدت کوتاهی با شما تماس خواهند گرفت و پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

سوالات متداول

مشاوره رایگان

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید. تیم مشاوره فردانامه در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

"*" indicates required fields

حوزه های مورد نظر برای سرمایه گذاری

سوالات متداول کاربران

تیم مشاوره سرمایه‌گذاری فردانامه در چه زمینه‌هایی فعالیت دارد؟

تیم فردانامه در انواع بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری تبحر دارد. آن‌ها می‌توانند بهترین بازارها و وضعیت هر کدام را برایتان توضیح دهند و در نهایت شما را راهنمایی کنند که با چه میزان سرمایه و ریسک‌پذیری در کدام بازار اقدام به سرمایه‌گذاری نمایید.

مزیت مشاوره سرمایه‌گذاری فردانامه در چه مواردی است؟

تبحر کارشناسان ما در ارائه مشاوره سرمایه‌گذاری و تسلط بر بازارهای مالی متنوع از جمله مزایای تیم مشاوره ماست. ضمن اینکه مشاوره سرمایه‌گذاری فردانامه رایگان است و هزینه اضافی برای شما ندارد.

مشاوره سرمایه‌گذاری به چه صورتی ارائه می‌شود؟ آنلاین، حضوری یا تلفنی؟

مشاوره سرمایه‌گذاری فردانامه به صورت تلفنی ارائه می‌شود و در صورت تشخیص مشاور به صورت حضوری نیز امکان‌پذیر خواهد بود

برای دریافت مشاوره تلفنی سرمایه‌گذاری چگونه اقدام کنم؟

شما برای دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری هم می‌توانید فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناس‌های ما با شما تماس بگیرند و هم به صورت مستقیم با شماره ۰۲۱۸۸۳۸۵۲۰۸ تماس بگیرید.

هزینه مشاوره سرمایه‌گذاری توسط فردانامه چقدر است؟

دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری از فردانامه رایگان است. شما می‌توانید بدون هزینه با شماره ۰۲۱۸۸۳۸۵۲۰۸ تماس بگیرید یا با پر کردن فرم مشاوره فردانامه، منتظر تماس کارشناس‌های ما باشید..

آخرین مقالات
امید باقری
باید بگم که مشاوره های فردانامه برای کسانی که دنبال رویافروشی و بازدهی های عجیب و غریب باشن جای مناسبی نیست. اما اگر دنبال این هستید که در یک فضای منطقی و به دور از هیجان های شدید مثبت و منفی، در بازار فعالیت میان مدت داشته باشید و بازدهی معقول بالاتر از شاخص کسب کنید خدمات فردانامه برای شما قابل توصیه هست. ضمن اینکه تسلط گروه فردانامه به جنبه های متنوع سرمایه گذاری به خصوص به مباحث بنیادی باعث میشه شما با آگاهی قابل قبول از شرایط، گزینه های خودتون برای سرمایه گذاری رو انتخاب کنید.
محمدرضا شهابی
با درود و عرض خسته نباشید خدمت دکتر کاظم‌زاده و تیم تحلیلی ایشان به نظر بنده جامع ‌ترین تحلیلهای روزانه بازار چه به صورت استوری در اینستاگرام و چه نوشتاری در گروه مشاوره و همچنین تحلیلهای بنیادی نمادهای پرپتانسیل بازار به دور از سوگیری و با رعایت اصول و اخلاق حرفه‌ای رو از تیم فردانامه شاهدیم و سپاسگزار این زحمات هستیم، به شخصه با وجود این پکیج رایگان و پرمحتوا از پیگیری اخبار و اتفاقات بازار سرمایه از طریق کانالهای گوناگون و بعضا نامعتبر بی نیاز گردیده از بابت حمایتها و پاسخگویی تیم ایشان در کارگزاری حافظ که در نوع خود بینطیر در بازار سرمایه است کمال قدردانی را دارم.
مهدی حسن پور
تحلیل های روزانه فردانامه مختصر و مفیدترین در بین کانالهای بورسی است همچنین پیش بینی های بازار فردا که هر شب منتشر می شود عموما منطقی و نزدیک به واقعیت است. گاها سهام شرکتهای مورد بررسی بدور از هیجان و واقع گرایانه است . از بخش مشاوره ای فردانامه استفاده کردم جناب کاظم زاده و همکاراشون خیلی خوب راهنمایی و پیگیری کردن به نظرم وجود چنین مشاورهایی توی بازارسرمایه لازمه موفق باشید.

سرمایه‌گذاری را شغل دومی نامیده‌اند که می‌تواند تبدیل به درآمد اول شود! با سرمایه‌گذاری صحیح نه تنها می‌توان در مقابل امواج تورم، قدرت خرید و ارزش دارایی‌ها را حفظ کرد بلکه می‌توان خلق ثروت کرده و به مرحله دلچسب استقلال و سپس امنیت و آزادی مالی رسید. اما چگونه؟
در مقابل انبوهی از گزینه‌ها مانند ملک، بازار بورس، ارزهای دیجیتال، طلا و صندوقهای سرمایه‌گذاری چگونه می‌توان گزینه مناسب را در زمان مناسب برای خرید انتخاب کرد که هم حداکثر درآمد را بیافریند و هم در مقابل نوسانات بازار ایمن باشد؟
چگونه افراد با مشاغل و تخصص‌های مختلف که تجربه و زمان کافی را برای بررسی تک تک این بازارها به طور روزانه ندارند، می‌توانند از این فرصت بهره بگیرند؟
با سیر تخصصی شدن همه خدمات و مشاغل، سرمایه‌گذاری نیز از این روند مستثنی نبوده است. سرمایه‌گذاری موفق و دلچسب نیاز به شناخت بازارها و فرصت‌ها و ریسک‌های موجود در هریک از آن‌ها دارد. مشاوران سرمایه‌گذاری افرادی هستند که با دارا بودن تخصص لازم، و بر اساس توان مالی و ریسک‌پذیری هر فرد به او در این مسیر کمک می‌کنند. برای آشنایی بیشتر با این مسیر، مطالعه مطلب «سرمایه‌گذاری چیست؟» پیشنهاد می‌شود.

برای دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری از فردانامه می‌توانید اطلاعات فرم زیر را برای ما ارسال کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

انتخاب مشاور سرمایه گذاری مطمئن

انتخاب مشاور مناسب از کلیدی‌ترین مراحل برای سرمایه‌گذاری موفق و ایمن است. به دلیل پیچیدگی و تخصصی شدن روزافزون بازارها، زیر نظر داشتن تمام آنها دیگر کار یک نفر نیست و اکنون عمدتا به جای افراد، گروههای مشاور در بازار فعال هستند. یک گروه مشاور سرمایه‌گذاری، در همه بازارهای ذکر شده دارای کادر مجرب و متخصص است و در زمینه خدمات خود، سابقه قابل ارائه و قابل دفاع دارد. مشاور مطمئن پس از صرف وقت لازم و کافی برای شناخت فرد متقاضی، بر اساس وضعیت مالی و روحیات خاص وی گزینه‌هایی را معرفی می‌کند که هماهنگ با شرایط او باشد.

مطالعه بیشتر: مشاوره سرمایه‌گذاری طلا
مشاوره سرمایه گذاری

خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری شامل چه مواردی است

مشاوره سرمایه‌گذاری در بورس

شامل معرفی جذاب‌ترین آیتم‌ها از میان انبوهی از شرکت‌های سهامی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی و کالایی و اوراق است که بر اساس روش‌های تحلیل بنیادی، نموداری و اقتصاد کلان انجام می‌شود. همچنین با توجه به وضعیت بازارهای جهانی و داخلی، وضعیت صنایع بررسی شده تا در هر زمان مناسب‌ترین صنایع انتخاب شوند. پیچیدگی‌های بازار سهام به این
ترتیب برای افراد قابل لمس می‌شود و می‌توانند از گزینه‌های معرفی شده در هر زمان برای خرید و کسب سود بهره‌مند شوند.

مطالعه بیشتر: مشاوره سرمایه‌گذای در بورس

مشاوره سبدگردانی

برای افرادی که وقت کمتری برای رصد بازار سهام دارند، یا علاقه به استرس این بازار ندارند و از سوی دیگر می‌خواهند از سود بازار بورس عقب نمانند، سبدگردانی بهترین گزینه می‌باشد. سبدگردان یا مدیر پورتفو می‌داند سرمایه فرد را به چه نسبت و در چه سهام و اوراقی تخصیص دهد که با کمترین ریسک ممکن، بیشترین بازدهی را از بازار کسب کند. همچنین به هنگام تغییر در شرایط بازار، در مناسب‌ترین زمان تغییرات لازم را در سبد دارایی ارزشمند افراد اعمال می‌کند.
این همکاری در چارچوب قراردادی شفاف و مدت دار بین سرمایه‌گذار و سبدگردان انجام می‌شود. نکته جذاب سبدگردانی اینجاست که سبدگردان تنها در صورتی از شما کارمزد کسر خواهد کرد که بتواند سودی بیشتر از سود بانکی را در هر سال برای شما کسب کند.

مشاوره صندوق سرمایه‌گذاری

با هدف کمک به سرمایه‌گذاری غیر مستقیم و پوشش ریسک، در سالهای اخیر طیف وسیعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری در دو نوع صدور – ابطالی و قابل معامله (ETF) تاسیس شده که روز به روز در حال تنوع و گستردگی است. کارمزد معاملاتی کمتر و عدم نیاز به بررسی شرکت‌های متعدد حاضر در بورس و فرابورس، بر جذابیت صندوق‌ها افزوده است.
صندوق‌های درآمد ثابت، مختلط، سهامی، شاخصی، اهرمی و کالایی مانند صندوق‌های طلا هر کدام در دارایی‌های متفاوتی سرمایه‌گذاری می‌کنند و سطح ریسک متفاوتی دارند و به همین علت هر دسته از آنها مناسب گروهی از سرمایه‌گذاران می‌باشد. مشاوره برای انتخاب مناسب‌ترین صندوق‌ها یکی از مهم‌ترین شاخه‌های مشاوره سرمایه‌گذاری است.

مشاوره سرمایه‌گذاری در ملک

با توجه به توان مالی افراد، ملک همواره یکی از بهترین گزینه‌ها برای افزایش ثروت بوده است. این سرمایه‌گذاری در عین حال نیاز به بررسی بازار، موقعیت‌سنجی جغرافیایی و دسترسی به پایگاه‌های اطلاعات ملک و مسکن دارد تا گزینه‌هایی معرفی شوند که اولا در سالهای نگهداری، بهترین درآمدزایی از طریق اجاره را داشته باشند و همچنین در معرض بیشترین رشد باشند.

مطالعه بیشتر: مشاوره سرمایه‌گذاری در ملک

مشاوره سرمایه‌گذاری فاین‌تک

عبارت Financial Technology یا به طور مختصر FinTech به معنای کاربرد نوآوری در زمینه خدمات مالی است. با گسترش بازارهای مالی، بهینه کردن خدمات و ارائه محصولات مالی جدید یک نیاز حیاتی برای شرکتهای فعال در این حوزه است. همچنین گروه‌های جدیدی (عموما استارت‌آپ‌ها) همواره متقاضی ورود به این عرصه پرهیجان، جذاب و بالنده می‌باشند و یک مشاور مطمئن، خود با دارا بون تجربیات موفق و روش‌هایی که در این حوزه امتحان خود را به شایستگی پس داده، باید آماده ارائه خدمات به هر دو دسته باشد.

مشاوره سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال (Crypto Currency)

بیش از چهار هزار ارز دیجیتال در حال معامله در صرافی‌های جهان هستند که بیت‌کوین و اتریوم فقط دو نمونه از آنهاست. انتخاب گزینه‌های ارزنده در هر زمان، نیاز به رصد دائمی انبوهی از رمزارزهاست. ضمنا ارزهای دیجیتال دارای نوسانات شدیدتری نسبت به سایر بازارهاست و به همین دلیل، در کنار کسب سودهای رویایی، این قابلیت را دارد که بخش بزرگی از سرمایه را در زمان کم نابود کند. به همین دلیل بهره‌مندی از خدمات مشاوره تخصصی که ارزنده بودن هر رمز ارز را به خوبی بشناسد و زمان مساعد را برای ورود پول به این بازار تخمین بزند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

مشاوره سرمایه‌گذاری در تولید

آیا قصد راه‌اندازی کسب و کار و یا سرمایه‌گذاری در خدمات و تولید را دارید؟ ترجیح نمی‌دهید که در کسب و کار مورد نظر خود بهترین موقعیت جغرافیایی و مناسب‌ترین زمان برای شروع کار را انتخاب نموده و ضمنا از بازارهای داخلی و خارجی،آخرین تعرفه‌های دولتی، تاثیر بودجه سال آینده بر کسب و کار، نحوه قیمت‌گذاری مواد اولیه و محصول خود آگاه شوید؟ همه این موارد را می‌توانید از یک مشاور سرمایه‌گذاری در زمینه تولید بخواهید.

مطالعه بیشتر: مشاوره سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار

ویژگی‌های مشاوره سرمایه‌گذاری در فردانامه

هدف فردانامه این بوده که برای «تمام فصول سرمایه‌گذاری» دارای برنامه باشد. به همین دلیل در تمام بازارهای گفته شده در حال رصد دائمی است تا از فرصت‌های احتمالی که در هرکدام از آن‌ها ظهور می‌کند، سود مناسب کسب شود.
فردانامه با برقراری ارتباط اولیه با مشتریان و تعامل دائمی با آنها، خدماتی ارائه می‌دهد که مختص هر مشتری و بر اساس شرایط مالی و میزان ریسک‌پذیری او باشد.
وجود ارتباطات تجاری گسترده و اعتبار مجموعه در میان اهالی بازار سرمایه ایران، به همراهان فردانامه در بهره‌مندی از این شبکه ارتباطی و کشف جدیدترین فرصت‌ها کمک می‌کند. برای دریافت مشاوره فرم زیر را برای ما ارسال کنید.

ثبت نام/ورود به پنل کاربری

دسترسی به تمام امکانات وبسایت خبرنامه و اطلاعات و فعالیت های کاربری.

ارسال کد