همه دسته بندی ها

بورس جهانی

بازار بورس توکیو

بازار بورس توکیو

معرفی و آشنایی با بازار بورس توکیو (ژاپن) درباره ژاپن ژاپن کشوری است که در ساحل شرقی آسیا جای گرفته است. این کشور مجموعه‌ای از جزایر است که کمانی به طول بیش از 2400 کیلومتر در بخش شمال شرقی اقیانوس آرام جای گرفته است. پایتخت این کشور توکیو است کهادامه »
  21 بهمن 1401
  بازار بورس لندن

  بازار بورس لندن

  در این مقاله قصد داریم بازار بورس لندن را به تفصیل توضیح دهیم ودر مورد بازار اصلی ، بازار برتر ، بازار اولیه لندن و  شاخص بورس لندن توضیحاتی را ارائه خواهیم داد .  بورس سهام لندن ( London stock exchange market) بورس سهام لندن (LSE) بازار سهام اولیه استادامه »
   24 دی 1401
   بورس نیویورک

   بورس نیویورک

   بورس نیویورک بازار سهام نیویورک بازار سهامی است که در شهر نیویورک واقع شده است و پیشینه ی آن به پیش از سال 1792 برمیگردد و به عنوان بزرگترین بازار سرمایه جهان براساس تعداد سرمایه بازاری اوراق پذیرفته شده محسوب میشود. بازار سهام نیویورک در گذشته به عنوان یک سازمانادامه »
    11 دی 1401
    دستورات خرید و فروش در بازارهای جهانی

    دستورات خرید و فروش در بازارهای جهانی

    در این مقاله با دستورات خرید و فروش در بازارهای جهانی آشنا می شویم و توضیح  مختصری در مورد انواع آن ها خواهیم داد با فردانامه همراه باشید . مقدمه تجارت یعنی خرید و فروش و کاملا بدیهی است که در مقابل هر خریداری یک فروشنده قرار می‌گیرد و قدرتادامه »
     29 آذر 1401
     بورس هنگ کنگ (HKEx)

     بورس هنگ کنگ (HKEx)

     بورس هنگ کنگ ، Exchanges and Clearing Limited) ) ،HKEx  ، یک شرکت سهامی عام است که یکی از بزرگترین بورسها در جهان است . شرکتهای تابعه بورس هنگ کنگ عبارتند از بورس اوراق بهادار هنگ کنگ و بورس آتی هنگ کنگ . همچنین HKEx چهار اتاق تسویه در هنگادامه »
      13 اردیبهشت 1401
      آشنایی با بورس آمستردام هلند

      آشنایی با بورس آمستردام هلند

      درباره هلند هلند کشوری است با حدود 17 میلیون نفر جمعیت که پایتخت آن شهر آمستردام است اما بسیاری از مراکز سیاسی و وزارتخانه‌ها و سفارتخانه‌ها در شهر لاهه قرار دارند. هلند کشوری است که در با لقب‌هایی مانند گل لاله و آسیاب‌های بادی شناخته می‌شود. این کشور رشد اقتصادیادامه »
       6 بهمن 1400
       آشنایی با بازار بورس آلمان (فرانکفورت)

       آشنایی با بازار بورس آلمان (فرانکفورت)

       درباره آلمان آلمان کشوری اروپایی است که با مساحت 357،386 کیلومتر مربعی و با جمعیتی بالغ بر 83 میلیون نفر یکی از اقتصادهای برتر جهان است. کشوری که بعد از آسیب‌های چند باره بعد از جنگ جهانی اول و دوم توانست مجدد خود را بازسازی کند و نقش بسیار مهمیادامه »
        3 بهمن 1400
        معرفی و آشنایی با بورس چین (شانگهای)

        معرفی و آشنایی با بورس چین (شانگهای)

        درباره چین در این مقاله می‌خواهیم در مورد معرفی و آشنایی با بورس چین (شانگهای) صحبت کنیم.  این کشور که همچنین در حوزه مساحت نیز چهارمین کشور وسیع دنیاست جذابیت‌های بسیاری را برای سرمایه‌گذاران در طی سال‌های اخیر ایجاد کرده است و همچنین با رشد بسیار خوبی در حال حاضرادامه »
         27 دی 1400