همه دسته بندی ها

پرایس اکشن

تحلیل پرایس اکشن

تحلیل پرایس اکشن

تحلیل پرایس اکشن تحلیل پرایس اکشن از جمله روش‌های تحلیلی است که تا حد زیادی به روش تکنیکال نزدیک است. این روش از تحلیل بنیادی و نگاه کردن به بنیاد شرکت‌ها بسیار دور است و بیشتر با تکیه بر ابزارهای تکنیکال در چارت قیمتی است که به بررسی سهام یاادامه »
  9 بهمن 1401
  نکات کلیدی پرایس اکشن

  نکات کلیدی پرایس اکشن

  نکات کلیدی پرایس اکشن پرایس اکشن به عنوان یک روش مدت‌هاست که مورد توجه معامله گران بسیاری قرار گرفته است. روشی که در صورت ایجاد مهارت و توانایی کافی می‌تواند دید روشن و قابل توجهی از آنچه واقعا در بازار رخ می‌دهد در اختیار معامله‌گر قرار دهد. در مقاله دیگریادامه »
   18 دی 1401
   پرایس اکشن چیست؟

   پرایس اکشن چیست؟

   پرایس اکشن چیست؟ پرایس اکشن روشی است که در طی سال‌های اخیر طرفداران زیادی داشته و محبوبیت آن سبب شده است تا افراد زیادی به استفاده از این روش چه در بازارها بورس و اوراق بهادار ایران و چه در بازارهای جهانی و رمز ارزها از آن بهره بگیرند. اینادامه »
    13 دی 1401
    الگوهای پرایس اکشن

    الگوهای پرایس اکشن

    نقش کندل در پرایس اکشن تمام فلسفه‌ی پرایس اکشن بر قیمت کنونی است. در این روش اعتفاد بر این است که گذشته‌ی سهام مهم نیست و تمام تمرکز باید بر روی همین قیمت‌های اخیر باشد. به همین دلیل است که در این روش استفاده از اندیکاتورها نزدیک به صفر استادامه »
     16 آذر 1400
     استراتژی پرایس اکشن

     استراتژی پرایس اکشن

     در این مقاله قصد داریم استراتژی پرایس اکشن را توضیح دهیم و شمارا با فلسفه ی پرایس اکشن آشنا کرده و مزایا و معایب پرایس اکشن را توضیح دهیم با ما همراه باشید. روش‌های تحلیل و ترید اصولاً چند شاخه‌ معدود برای تحلیل و ترید کردن بیشتر موجود نیست، کهادامه »
      13 آذر 1400