پیش بینی بورس فردا 6 دی 1402

پیش‌بینی بورس فردا 6 دی

بورس فردا 6 دی

پیش بینی بورس فردا 6 دی

 

کمی حال و هوای ترس از ریزش بر بورس حاکم شده است و بعد از تقریبا دوماه برای اولین بار بورسی ها به فکر فرو رفتن که نکند روند صعودی خراب شود و مجددا شاهد اصلاح و افت قیمت سهام مختلف باشیم؟! امروز فشار فروش و منفی شدید بود ولی ترسناک نبود و می توان گفت از یک اصلاح و منفی طبیعی در یک روند صعودی فراتر نرفت لذا فعلا نباید ترسید. بازار چند وقت منتظر بود تا خبر متقن از تجدید ارزیابی ها بیاید اما چون خبر اجرایی نیامد و از طرف دیگر عرضه ها در مثبت ها قابل توجه بود، گارد ریسک پذیری را کنار گذاشت و فعلا در گارد احتیاط رفته است.

 

پیش بینی می شود بورس فردا منفی شروع شود اما اگر فشار فروش حداکثر به اندازه ی امروز باشد این منفی کنترل خواهد شد و می توان انتظار داشت بعد از شروع منفی به تعادل و حتی مثبت تبدیل شود. اما اگر ترس فزاینده شود و موج فروش را تشدید کند، ممکن است اتفاق شرایط را منفی تر کند. پیش بینی می شود این فشار فزاینده فروش و منفی شدید پیش نیاد و بازار نهایتا منفی به متعادل یا شاید حتی منفی به مثبت بسته شود.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 129 نفر 4.2/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. از نظر استادان و دوستان استفاده میکنم

  2. اگه روند کلی بازار و بر حسب خودرو تحلیل کنیم فردا اخرین وقت حمایت هست.و اگر حمایت نشه روزهای اتی منفی های بیشتری تجربه میکنیم

  3. انتخابات مجلس و برخورد شاخص با مقاومت ۲/۲ و ترس از افزایش سرمایه و قفل شدن سهام و پول سهامدار برای چندین ماه به خصوص افزایش سرمایه از آورده نقدی برای سرمایه گذار کوتاه مدت هیچ جذابیتی ندارد و ترجیح میدهند در این افزایش سرمایه ها شرکت نکنند.
    نوسان گیرها هم که دست شاخص و دستکاران آن را خواندند و سیو سود به ریسک با اخبار جعلی و خوش خیالی ترجیح میدهند.سرمایه گذاران درشت که اخبار زانتی در اختیار دارند از جمله عرضه کنندگان هستند.
    ولی کم کم ورود نوسانگیر ها و صندوقها برا خرید پله ای حداقل طی چند روز باعث حرکت اول کوچیکای بازار و بعد شاخص سازها خواهد شد

ثبت نام/ورود به پنل کاربری

دسترسی به تمام امکانات وبسایت خبرنامه و اطلاعات و فعالیت های کاربری.

ارسال کد