پیش بینی بورس فردا 13 دی 1402

پیش‌بینی بورس فردا 13 دی

بورس فردا 13 دی

 

شرایط درجا در بورس ادامه دارد و فعلا بازار نتوانسته حرکت خاصی از خودش نشان دهد. از آنجائیکه کلیت بورس و عمده ی سهم ها شرایط درجا زدن دارند، در صورتی که برای نماد خاصی به هر دلیلی تقاضای قوی شکل بگیرد، معمولا با عرضه شدید و بدون توقف حقوقی ها همراه می شود. این حالت به نظر می رسد طبیعی باشد چون حقوقی ها هر تقاضایی را محلی برای تامین نقدینگی می بینند. به همین جهت بدون وجود محرک قوی که موجب خرید قوی شود، فعلا می توان انتظار داشت شرایط درجا ادامه پیدا کند. البته از آنجائیکه که چند روز است بازار درجا زده و افت شدید نکرده، می توان انتظار داشت فردا خریداران قویتر عمل کنند.

برای بورس فردا پیش بینی می شود شاهد یک روز متعادل باشیم اما در ادامه بازار مثبت شود و شاهد معاملات بهتری باشیم و روز خوبی در پیش باشد. اینکه مثبت فردا صرفا یک نویز خواهد بود یا شروع یک موج صعودی، نکته ای است که در حال حاضر نمی توان اظهار نظر کرد و باید براساس معاملات فردا در مورد آن نتیجه گیری کرد.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 95 نفر 4.2/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. سلام به نظرم تعداد زیادی از سهم ها به قیمت هایی خاص واکنش مثبت نشان می دهند ، و بازار به نظر بنده هم فردا از منفی به مثبت خواهد رفت ولی نه مثبت قوی در حدود 55درصد بازار مثبت و بین 0تا 1

  2. جانم داره میاد محدوده ۲۱۰۰
    از فردا سنگین وارد میشم

  3. عجب قرار بود فحاشی را انتشار ندهید ،یارو فکر می کند بورس باید هر روز صعودی باشد خیر عزیز خان شاخص امروز ۲۱۵۸۰۰۰ بود اما بسیاری از سهام به قیمت سال ۹۹ نرسیدند ،دلیل نشد که فحاشی کنیم سال ۹۹ وقتی طمع کردید وقانع نبودید حالا باید تحمل کنید ضمنا نوسان ذات بازار سرمایه است موج صعودی بعدی بزودی شروع میشود اما دندان طمع را بکن بینداز بیرون تا ارامش داشته باشی .