پیش بینی بورس فردا 12 دی 1402

پیش‌بینی بورس فردا 12 دی

بورس فردا 12 دی

 

بعد از رنج منفی معامله گران کوتاه مدت که به سرعت قصد فروش داشتند، امروز بازار با تعادل جالبی معامله شد. به نظر می رسد این بازار به این راحتی قصد اصلاح یا افت را ندارد. در حالی که معامله گران کوتاه مدت اقدام به فروش می کنند به امید اینکه در قیمت های پایین تر بتوانند سهام فروخته شده را سرجایش بگذارند، بازار این اجازه را به آنها نمی دهد و خیلی زود جمع و جور می شود.

پیش بینی می شود فردا بورس به شکل متعادلی شروع شود اما در ادامه با بهبود معاملات شاهد یک بازار مثبت باشیم. کمی ترس از زد و خوردهای نظامی در منطقه، خصوصا در یمن وجود دارد اما به نظر می رسد این ترس نیز نتواند از میل به افزایش قیمت سهام جلوگیری کند. در مجموع بورس کماکان نوسانی است و انتظار رشد شارپ وجود ندارد اما با همین نوسان ها به مرور و آرام آرام می توانیم شاهد رشد و بازده در بورس باشیم.

 

ؤ

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 127 نفر 4.3/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
 1. بنده الان پنج سال که در بورس فعالم .تمام تجربیاتی که دارم اینه که مثبت یا منفی شدن بورس ربطی به افراد حقیقی یا مردم نداره وتماما در اختیار سازمان وهلدینگهای بزرگ بازار .اونا هستن که به بورس جهت میدن اگه همه مردم بخوان سهمی مثبت کنن ونظر سازمان بر منفی شدن باشه با چهار تا الگوریتم نوسان منفی جلوش میگیره.به نظر میاد بورس ایران واسه حقیقیها بیشتر یه قمار تا یه بازار مالی.مثل اتوبوسی که توی یه مسیر داره میره تو هم شانس بیاری به موقع سوار شی وموقع پیاده شی

 2. ❤️

 3. 1- دست شما درد نکند از اینکه در این نابسامانی جرات ارائه تحلیل به خود می دهید.
  2- البته همه اینها در بازار مکاره این کشور قصه است، نزاع منطقه های ، اونس جهانی و … خود کرده را تدبیر نیست ، گردن دیگران نگذاریم!!!
  3- بورس این کشور مساله داخلی آن 90% است و الهام گیری از خارج 10% ، اگر فقط و فقط سه مولفه داخلی بازار سرمایه مدیریت شود کمتر از 15 روز این بورس واقعیت های خود را نشان می دهد و آن سه مولفه عبارتند از:
  اول- پرداخت سود سهام سهامداران در کمتر از 15 روز پس از تشکیل مجمع. (اگر نمی توانند پرسند تا یادشان بدهیم)
  دوم- مکلف کردن حقوقی ها به وظیفه ذاتی شان و فلسفه پیدایش آنها. از جمله جلوگیری فروش بلوکی در خارج از زمان کاری بورس (چه معنی دارد وقتی کرکره بورس 12:30 پایین می آید ساعت 17 به میزان 5 میلیون سهم فلان شرکت معامله می شود؟ این چرا در ساعت بورس عرضه نمی شود؟ ) همچنین جلوگیری از عرضه عامیانه و لول پایین حقوقی ها همانند یک سهامدار خرد.
  سوم- کوتاه کردن دست سایرین از جمله لالان کارگزاری، از معامله گری!!! کسانی در کارگزاری ها هستند که مبلغ سهام را زیر قیمت برای افرادی خاص و پورسانتی خود خریداری می نمایند. اگر ناظر دوست نداشته باشد، آن روز آن را باطل اعلام می کند ولی اگر دوست داشته باشد …
  علاوه بر موارد بالا سواد، انصاف و مطامع بورسی کارکنان بازار سرمایه که قابل اندازه گیری نیست، همچنین داستان سهام عدالت و افزایش سرمایه های سردر گم آن و فروش حق تقدم های آن و … از جمله مواردی است که در 90% فجایع داخلی بورس می گنجد. ایزد منان به همگان صبر دهاد.

 4. بهترین و هوشمندانه ترین نظری است که تا به الان درباره بورس خواندم.