پیش‌بینی بورس فردا 5 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 5 آذر 1402

بورس فردا 5 آذر

 

یک چرخش در معاملات امروز اتفاق افتاد و با وجود اینکه درصد بیشتری از نمادها منفی بودند، سفارش های خرید روی تابلو نسبت به سفارش های فروش افزایش پیدا نکرد.

در روزهای اخیر هر زمان تعداد نماد منفی زیاد می شد، خریداران سریع وارد تابلو می شدند و سعی می کردند از قیمت های منفی نمادها استفاده ی حداکثری کنند و خرید انجام دهند. البته ناگفته نماد که چرخش بین نمادهای مختلف هم این روزها زیاد شده و هم زمان با رنج مثبت در برخی نمادهای کوچک و متوسط، در سوی دیگر شاهد رنج منفی در نمادهای مشابه دیگر می شویم.

در مجموع برای فردا نیز پیش بینی می شود بورس در تعادل باشد اما از آنجائیکه کمی فشار فروش امروز گرفته نشد، به احتمال زیاد منفی و متعادل باشد.

نوسان های بازار محدود شده به حرکت های کوچک که عمدتا با پشتوانه تحلیل تکنیکال انجام می گیرد و با شناسایی سود کم به پایان می رسد. در این شرایط بهتر است یا با همین رویکرد نوسانگیری اقدام به معامله کرد یا اگر با دید نگهداری اقدام به خرید می کنیم، در تعیین قیمت خرید به شدت محتاط بود. در این صورت شرایط فرسایشی بازار قابل تحمل تر می شود.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 41 نفر 4.5/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. این روزها بورس مریض هست واین بیماری همچنان ادامه دارد فعلا عده‌ای دوست ندارند بورس قانونمند ادامه پیدا کند هرکس در هر مسئولیتی در مورد بورس ویا اوضاع سياسی واقتصادی کشور نظر می‌دهد واین بلای جان بورس هست بورس نیاز به آرامش سياسی. اقتصادی و امنیتی دارد که درحال حاضر ما هیچ کدام رو مشاهده نمی کنیم اینها که روزها در بورس وارد معامله می‌شوند فقط برای نوسان گیری هست با چند درصد ضرر یا سود فوری خارج می‌شوند بعضی ها بازنده وبعضی برنده چند درصد سود هستند چون درحال حاضر بورس هیچ ثبات ندارد