پیش‌بینی بورس فردا 28 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 28 آذر 1402

بورس فردا 28 آذر

 

یک روز هیجانی پر معامله پشت سر گذاشته شد و همه ی جوانب بازار نشان می دهد انتظار رشد کوتاه مدت بین معامله گران حاکم است که اینگونه دست به ریسک کردن زده اند. نوسان بالای آپشن ها، رنج های مثبت در صندوق های اهرمی در شرایطی که حباب مثبت دارند و خرید های هیجانی رو به بالا همه نشان می دهند معامله گران کوتاه مدت، انتظار رشد شتابان در چند روز آتی داشته اند که اینگونه صندوق های درآمد ثابت را فروخته اند و سهام خریده اند.

بررسی اخبار حاکم بر بازار نشان می دهد بعید است در کوتاه مدت خبر در خور توجه به آن مخابره شود که به کمک این خریداران ریسکی بیاید. بجز چند نماد هم اکثرا آخرین قیمت نمادها کمتر از قیمت پایانی بود.

در مجموع با توجه به شرایط ذکر شده پیش بینی می شود فردا بورس شرایط متعادلی در پیش داشته باشد و هیجان مثبت امروز در فردا تکرار نشود و فروکش کند. البته ممکن است اخباری منتشر شود به بازار کمک کند اما فعلا سناریو غالب، تعادل و شل شدن معاملات برای فرداست. پولی از بیرون وارد بازار نمی شود، پول موجود در بازار هم بی قرار است، اگر پاسخ ریسک پذیری را نگیرد، ممکن است با همان تب تند، به تب سرد تغییر فاز دهد.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 69 نفر 4.4/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. بسیار تحلیل جالب حتما مدنظر خواهدبود ازایندست تحلیلها به معامله گران انرژی مثبت می دهد درود برشما پاینده باشی

    • ممنون که همراه فردانامه هستید