پیش‌بینی بورس فردا 21 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 21 آذر 1402

بورس فردا 21 آذر

 

بورسی ها دنبال بهانه های مختلف برای خرید سهام هستند و با چرخش پول سعی می کنند نمادهای جدید را با بهانه های جدید خرید کنند. به همین دلیل علی رغم افت ارزش معاملات خرد، فعلا بورس حال و هوای رفت به رکود یا اصلاحی ندارد. اما یک مساله در مورد بازار امروز مبهم است که می تواند پیش بینی فردا را نیز تحت تاثیر قرار دهد. بخشی از مثبت امروز بر دوش نمادهای خودرویی بود. در طول زمان معاملات خبری که در مورد خودرویی ها زیاد شنیده می شد، بحث فروش بن رو توسط سایپا بود که البته بعدازظهر این شرکت شفاف سازی کرد که خریداری برای خرید این شرکت نیامده است. از سوی دیگر بعد از تایم معاملات خبری در مورد فروش سهام خودرویی ها توسط رئیس ایدرو مطرح شد. حالا ما با یک ابهام به استقبال فردا می رویم.

برای بورس فردا پیش بینی می شود تحت تاثیر جو منفی احتمالی خودرویی ها بازار منفی شروع شود اما رفته رفته معاملات بهتر شود و با حالت متعادل مثبت بسته شود. البته این به شرطی است که وزن اصلی انگیزه ی خرید امروز بر دوش فروش بن رو توسط سایپا فرض شود. اگر خبر واگذاری بتواند سایه منفی عدم فروش رفتن این شرکت را بپوشاند، آن موقع شرایط متفاوت خواهد بود و می توان پیش بینی کرد فردا روز مثبتی در اکثر نمادهای کوچک و متوسط و هم چنین پرتراکنش خودرویی تجربه شود.

 

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 90 نفر 4.2/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. سلام و خسته نباشید خدمت شما
    لطفا بفرمایین بازده مورد انتظار شما از سرمایه گذاری در یکسال آتی چقدر است. چه بازده ای جذاب است. اگر شاخص روند صعودی نداشته باشد گزینه های دیگر سرمایه گذاری چیست؟ چگونه می توان تورم انتظاری را پوشش داد؟