پیش‌بینی بورس فردا 14 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 14 آذر 1402

بورس فردا 14 آذر

 

خریدهای هیجانی در بازارهایی که رشد شارپ صعودی دارد جواب می دهد. در شرایطی که بازار روند ملایم صعودی بدون ورود پول از بیرون دارد، خریدهای هیجانی می تواند حداقل در کوتاه مدت ما را اذیت کند. دو روزی است که حجم معاملات در بورس بالا رفته است و این حجم بالا همراه با رشد یکسره نیست و همین باعث می شود خریداران دچار نگرانی شوند و رفتارهای هیجانی تر از خودشان نشان دهند.

پیش بینی می شود فردا شاهد رفتار نوسانی در بورس باشیم. یعنی قیمت سهم ها می تواند چند بار بالا و پایین شود. البته ادامه روند صعودی شروع شده کماکان پابرجاست اما روزهایی مثل فردا با نوسان خودش سهامداران را تحت فشار تصمیم گیری قرار می دهد.

شاخص کل به دلیل رشد سریع سهم های بزرگ در یک هفته ی گذشته، رشد به مراتب بیشتری از شاخص هم وزن و سهم های کوچک و متوسط داشته است. پیش بینی می شود در حالی که در روزهای آتی سهم های بزرگ قیمت های جدید را تثبیت می کنند، شاهد رشد سهم های کوچک و متوسط دارای پتانسیل رشد باشیم.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 88 نفر 4.5/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. با سلام نقد و برسی کارشناسان فردانامه بسیار منطقی و دقیق بنظر میرسد ممنون از شما

    • سلام . ممنون از همراهی و لطف شما

  2. درود بی کران مادامی که قرار باشه نقدینگی را کنترل کنند رشد شارپی نداریم مگر اینکه بخواند مابقی نقدینگی کف بازار را امسال تا پایان سال توی بورس قفل کنند.