پیش‌بینی بورس فردا 13 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 13 آذر 1402

بورس فردا 13 آذر

 

انتظار خروجی مثبت از جلسه دیروز محقق شد و فولاد اولین شفاف سازی در مورد برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی را منتشر کرد.

سناریوی دومی که دیروز برای امروز 12 آذر مطرح شده بود محقق شد و به همین دلیل شاهد یک بازار بسیار مثبت در نمادهای بزرگ و پرتراکنش بودیم. البته نمادهای کوچک و متوسط شرایط متعادل و بعضا منفی داشتند اما در نهایت همین که جو کلی مثبت بود، برای بورسی ها خوشحال کننده بود. فعلا حرکت مثبت بورس ادامه دارد و انتظار می رود کماکان این جو مثبت ادامه پیدا کند اما بعضی روزها، مثل امروز مثبت قابل توجه و بعضی روزها ضعیف تر.

با توجه به شرایط توضیح داده شده، پیش بینی می شود فردا بورس مثبت شروع شود و ارزش معاملات هم بالا باشد، و تا آخر معاملات نیز جو مثبت تداوم پیدا کند.

اما هم زمان پیش بینی می شود چرخش پول در بین سهم ها اتفاق بیافتد و سهم هایی که این چند روز بیشتر درجا بودند، مورد توجه قرار بگیرند و ترتیب رشد بین نمادهای مختلف حفظ شود. البته بعید است جو منفی حتی روی بخشی از نمادها در روز آتی داشته باشیم. در کل جا به جایی بین سهم ها، اگر از شرایط آن مطمئن هستیم شاید در کوتاه مدت منطقی به نظر برسد اما تجربه نشان داده، سهم خوب هرچند با تاخیر، بازده اش را می دهد.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 67 نفر 4.4/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید