پیش‌بینی بورس فردا 30 بهمن 1402

پیش‌بینی بورس فردا 30 بهمن 1402

بورس فردا 30 بهمن

فردا بهمن ماه ناخوشایند برای سهامداران بورسی تمام می شود. بهمن ماهی که تقریبا هر کس سهام داشت ضرر کرد و بجز تعدادی سهام بازیگرمحور بقیه سهم ها حال و روز خوشی نداشتند. علاوه بر بازده منفی، این ماه توام با افت ارزش معاملات و رکود نیز بود. به نظر می رسد این رکود و ارزش معاملات پایین فعلا ادامه داشته باشد و فردا نیز متفاوت از روزهای قبل نباشد. اما اشباع فروش بالاخره باعث شد کمی بازار مثبت شود. و به جای منفی چند دهم درصدی، مثبت چند دهم درصدی بخورد.

در مورد پیش بینی روزانه توجه به این نکته ضروری است که از نظر ما مثبت دو سه دهم و منفی دو سه دهم با هم فرقی ندارد و هر دوی این نوع بازارها متعادل و فرسایشی به حساب می آید. در واقع ممکن است ما برای یک روز پیش بینی کنیم مثبت متعادل (مثبت یک یا چند دهم درصد در شاخص کل و مثبت زیر یک درصد در اکثر سهم ها) ولی بازار فردا منفی متعادل (منفی یک یا چند دهم درصد در شاخص کل و منفی زیر یک درصد در اکثر سهم ها) باشد.

برای بورس فردا پیش بینی می شود بازار متعادل و کمی مثبت باشد یعنی مثبت متعادل باشد اما کماکان ارزش معاملات تعریف چندانی نداشته باشد. معاملات این شکلی در شرایط اشباع فروش طبیعی است اما در صورتی تبدیل به حرکت صعودی می شود که اخبار و رویدادهای مثبت در بازار بیافتد. احتمال تحقق این اخبار و رویدادها در هفته های آتی زیاد است. پس فعلا بورس برای فردا مثبت متعادل پیش بینی می شود.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 96 نفر 4.4/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

ثبت نام/ورود به پنل کاربری

دسترسی به تمام امکانات وبسایت خبرنامه و اطلاعات و فعالیت های کاربری.

ارسال کد