پیش‌بینی بورس فردا 27 شهریور

تحلیل روز
پیش‌بینی بورس فردا 27 شهریور
فردانامه
نویسنده: فردانامه
26 شهریور 1402

بورس فردا 27 شهریور

بورس شروع هفته‌ی قوی‌ای داشت و در ادامه‌ی همین شروع قوی پیش‌بینی می‌شود فردا 27 شهریور نیز شاهد معاملات به نسبت خوب و رو به بالا در نمادهای مختلف باشیم.

بازارهای جهانی فردا باز می‌شوند و ادامه روند رشد قیمت نفت و سایر کالاها می‌تواند روند خرید سهام کامودیتی‌محور در بورس ایران را نیز تقویت کند. علاوه بر پالایشی‌ها که تحت تاثیر مستقیم قیمت نفت هستند، فردا پتروشیمی‌های بالادستی، تولیدکنندگان اوره و متانول نیز می‌توانند مورد توجه بازار قرار گیرند. البته معمولا بازارهای جهانی عکس‌العمل قیمتی نهایی خودشان را بعدازظهر به وقت ما، یعنی زمانی که بازارهای آمریکا باز می‌شوند، نشان می‌دهند اما با این وجود از همان صبح فردا می‌توان تخمین زد روند مثبت قیمت کالاها در بازارهای جهانی ادامه‌دار است یا نه.

با توجه به روند شروع شده در خرید نمادهای پرتراکنش با نیت نوسان‌گیری کوتاه‌مدت، می‌توان پیش‌بینی کرد اگر فردا 27 شهریور شرایط بورس به‌گونه‌ای پیش رود که انتظار نوسان‌گیری کوتاه‌مدت خریداران را جبران نکند، بعد از آن باید منتظر افزایش قدرت در سمت عرضه بود. در واقع پیش‌بینی که براساس معاملات اخیر برای فردا می‌توان کرد، انتظار یک مثبت مثل امروز 26 شهریور است. در صورتی‌که این انتظارات برآورده نشود، بلافاصله شاهد افزایش قدرت فروشندگان خواهیم بود. لذا در خریدها، خصوصا خریدهای رو به بالا بایستی به این احتمال عدم تحقق انتظار مثبت از بورس توجه کرد.

چقدر این پست برایتان مفید بود؟
1
2
3
4
5
4.4 از 5 از 75 رای

نظر خود را با ما در میان بگذارید

لغو پاسخ

 1. ضیامهر عبداللهی
  26 شهریور 1402
  پاسخ دادن

  کارشناس محترم دقیقیا به مورد اشاره فرموده اند چون بازار هنوز اعتماد به اقدامات اولیه حاکمان ندارند

 2. ضرغام همتی
  26 شهریور 1402
  پاسخ دادن

  لطفا آدرس سایت در ایتا را اعلام فرمایید

  • فردانامه
   27 شهریور 1402
   پاسخ دادن

   سلام و عرض ادب
   کاربر گرامی، فردانامه به جز همین سایت و اینستاگرام و تلگرام شبکه اجتماعی دیگری ندارد. همراهی شما باعث خوشحالی ماست.

 3. بختیاری
  27 شهریور 1402
  پاسخ دادن

  بسیار عالی بود باسپاس از شما

  • فردانامه
   27 شهریور 1402
   پاسخ دادن

   سپاس از همراهی شما