پیش‌بینی بورس فردا 12 شهریور

پیش‌بینی بورس فردا 12 شهریور

بورس فردا 12 شهریور

شاخص های مهم بورس در محدوده ای قرار دارند که شک و تردید نسبت به ادامه موج مثبت شکل گرفته در چند روز اخیر را افزایش داده است. روز شنبه طبق انتظارات مثبت شروع شد اما نتوانست مثبت به کارش ادامه دهد. به همین دلیل پیش بینی می شود این شک و تردید فردا 12 شهریور نیز ادامه داشته باشد.

ابهام در مورد مصوبات جدید نرخ گاز، نرخ ارز شرکت های بورسی و همچنین وضعیت صنعت خودرو باعث شده است مجددا شاهد افزایش دامنه نوسان روزانه در سهم ها باشیم و اکثر نمادها هم در محدوده ی مثبت معامله شوند و هم در محدوده ی منفی. با توجه به تداوم این ابهامات برای فردا 12 شهریور نیز ادامه نوسان بالای روزانه پیش بینی می شود.

بورس کماکان در یک موج صعودی قرار دارد و به نظر می رسد این موج ادامه داشته باشد. اما در معاملات روزانه باید به جریان حرکت معاملات روزانه توجه ویژه ای شود. با توجه به پیش بینی نوسان بالای نمادها در 12 شهریور، پیشنهاد می کنیم در خریدها با احتیاط عمل شود و تا جایی که می توانیم در قیمت های منفی فروشنده نباشیم، به همین ترتیب اگر بازار دچار هیجان مثبت شد و به سمت صف خرید در یک یا چند نماد پرتراکنش حرکت کرد، در خرید شتاب زده عمل نکنیم.

این هفته بازار ارز نسبت به هفته های اخیر داغ تر شده است. با توجه به در پیش بودن ایام اربعین و مسافران زیادی که در روزهای آخر اقدام به تهیه ارز می کنند، در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا برای ارز خصوصا به شکل اسکناس هستیم. فردا 12 شهریور نیز تقاضا برای ارز بالا خواهد بود و می توانیم شاهد معاملات مثبت در ارز و طلا باشیم.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 57 نفر 4.1/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید