همه دسته بندی ها

آموزش صندوق های سرمایه گذاری

ارزش خالص دارایی چیست؟

ارزش خالص دارایی چیست؟

تا به حال چیزی در مورد NAV شنیده اید؟ اینکه به چه شکلی محاسبه می شود؟ و چه کاربردی دارد؟ و اگر در صندوقها سرمایه گذاری کرده باشید شاید برایتان پیش آمده که مشاهده کنید قیمت صدور و ابطال مقداری با یکدیگر تفاوت دارند. در این مقاله قصد داریم بهادامه »
  23 اسفند 1401
  صندوق طلا چیست؟

  صندوق طلا چیست؟

  صندوق طلا چیست؟ صندوق طلا یا Gold Fund نوعی از ابزارهای سرمایه‌گذاری یا صندوق‌های سرمایه گذاری است که محصولات مرتبط با طلا را شامل می‌شود. این صندوق‌ها مزایایی بسیار زیادی را در اختیار سرمایه گذارانی قرار می‌دهد که تمایل دارند در راستای نگهداری و حفظ ارزش‌های سرمایه‌ای خود به نوعیادامه »
   3 اسفند 1401
   صندوق جسورانه

   صندوق جسورانه

   با پیشرفت علم و تکنولوژی به مرور استارتاپ هایی که با ایده خلاقانه به بهبود زندگی مردم کمک می کنند افزایش یافت. این استارتاپ ها که توسط کارآفرینان تاسیس می شود، از آنجایی که نوپا هستندو اعتبار مالی لازم را ندارند، توانایی تامین مالی و گرفتن وام از بانک هاادامه »
    22 دی 1401
    صندوق تأمین مالی چیست؟

    صندوق تأمین مالی چیست؟

    در این مقاله میخواهیم به سوال صندوق تأمین مالی چیست؟ پاسخ دهیم. صندوق تأمین مالی نوعی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک هستند که فرایند تأمین مالی را برای پروژه‌ها تسهیل می‌کنند و علاوه بر تأمین مالی پروژه‌های مختلف (از جمله پروژه‌های عمرانی، زمین و ساختمان،کسب و کارهای جدید و …)، مزایایادامه »
    • معامله گر حرفه ای
    11 تیر 1401
    صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت

    صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت

    صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت  یکی از صندوق هایست که مورد توجه عموم قرار گرفته و در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم زمانی که صحبت از سرمایه گذاری می‌شود، بهتر است بسیار مراقب باشید و دقیق عمل کنید. سرمایه گذاری در بازاری که از آن اطلاعاتادامه »
     13 اسفند 1400
      صندوق اهرمی چیست ؟

      صندوق اهرمی چیست ؟

     صندوق اهرمی چیست؟ صندوق اهرمی ابزاری به نسبت جدید در بورس به شمار می رود. می‌دانید که بازار سرمایه بازار پر ریسکی است قطعا  قبل از اینکه وارد بازار شوید  مطالعه داشته اید بعد از مطالعه  و آشنایی نسبی با بازار سرمایه بایستی روحیات خود را بسنجید  شما فرد ریسکادامه »
      1 آذر 1400