همه دسته بندی ها

آموزش سبدگردانی

سبدگردانی اختصاصی چیست؟

سبدگردانی اختصاصی چیست؟

سبدگردانی اختصاصی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای کسب سود از بازار بورس، بدون نیاز به مطالعه و درگیر شدن با آن است. شما می‌توانید حتا اخبار بورس را هم پیگیری نکنید، اما از طریق سبدگردان رسمی و اختصاصی خودتان از سود بورس بهره‌مند شوید. در این مقاله سعیادامه »
  7 اسفند 1401
  قرارداد سبدگردانی

  قرارداد سبدگردانی

  مقدمه: در این مقاله قصد داریم شما را با مفاد قرارداد سبدگردانی آشنا نماییم .بسیاری از افراد قصد سرمایه گذاری در بازار سرمایه را دارند اما به دلایل مختلفی از جمله نداشتن دانش کافی، کمبود وقت و ….. این امکان برای آن ها مهیا نمیباشد به همین دلیل سرمایه گذارانادامه »
  • معامله گر مبتدی
  10 بهمن 1401
  کد prx چیست؟

  کد prx چیست؟

  در این مقاله به توصیح می دهیم کد کد prx چیست؟  و و از طرفی به معرفی روش های سرمایه گذاری به طور مستقیم و غیر مستقیم، شرکت های سبدگردانی میپردازیم و چگونگی دریافت کد PRX را توضیح می دهیم. با فردانامه همراه باشید.   مقدمه: امروزه با گسترده شدنادامه »
  • معامله گر مبتدی
  2 بهمن 1401
  سبدگردانی چیست؟

  سبدگردانی چیست؟

  ما در این مقاله توضیح دادیم که سبدگردانی چیست ؟ و چه مزایا و معایبی دارد؟ وبسیار ی اطلاعات دیگر که می توانید در تصمیمات خود برای سبدگردانی لحاظ کنید با فردانامه همراه باشید. وقتی شما زمان و تخصص و تجربه ی  لازم برای سرمایه گذاری در بورس را نداریدادامه »
  • معامله گر مبتدی
  19 آذر 1400