پیش‌بینی بورس فردا 8 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 8 آذر 1402

بورس فردا 8 آذر

 

در حالی به استقبال فردا می رویم که بازار حال و هوای مثبت و صعودی به خود گرفته است. حتی در معاملات بعدازظهر، صندوق های سهامی و اهرمی با استقبال مواجه شدند و رنج مثبت روی آنها کشیده شد.

در مجموع بعد از مدتها درجا زدن روی شاخص کل و رشد ملایم شاخص کل هم وزن، امروز شاهد افزایش تقاضای خریداران در نمادهای پرتراکنش بودیم .البته نه به صورت رو به بالا و هیجانی. با این تفاسیر پیش بینی می شود فردا بازار مثبت باشد و شاید حتی هیجانی نیز شود. اما با توجه به شرایط عمومی هیجانی شدن نمی تواند به نفع باشد. در واقع توصیه می شود به هیچ عنوان خرید هیجانی نکنیم.

اگر این روند حرکتی مثبت شکل بگیرد می توان انتظار داشت شاخص کل در حدود 5 درصد رشد کند و رشد 5 درصدی شاخص کل یعنی رشد 15 تا 20 درصدی بهترین سهم های تاثیرگذار بر شاخص. با دانستن این حساب و کتاب ها می توانیم نسبت به خرید نمادهای مختلف در صورت شرایط مثبت هیجانی تصمیم بگیریم.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 61 نفر 4.4/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
  1. استفاده نکردم هنوز

  2. سلام شب بخیر بسیار عالی هست بارها نظرات را دیدام که بسیار عالی نظرداداست که گفته درخشید عجله نکنید ولی کارشناسهای دیگر مارا به چاه انداختند ولی این کارشناس بسیار عالی بیان نموده است باتشکر فراوان

    • سلام و وقت بخیر
      ممنون از ارسال دیدگاهتون. با آرزوی موفقیت برای شما