پیش‌بینی بورس فردا 6 آذر 1402

پیش‌بینی بورس فردا 6 آذر 1402

بورس فردا 6 آذر

 

در حالی که شاخص کل در 10 روز گذشته روند نزولی ملایم داشته و البته بعضی روزها مثبت بوده، شاخص کل هم وزن که نماینده سهم های کوچک و متوسط است در 10 روز گذشته رشد کرده است و یک اتفاق مهم در آن افتاده است.

شاخص کل هم وزن به سطحی بالاتر از 22 آبان (روز پایانی برگشت از ریزش جنگ غزه) رسیده است و به نظر می رسد با معاملات امروز می توان به قطعیت گفت سهم های کوچک و متوسط به شرایط معاملاتی متفاوت از نمادهای بزرگ رسیده اند. در واقع ممکن است کلیت بازار در روزهای آتی کماکان در رکود و فرسایش حتی نزولی باشند، اما نمادهای کوچک و متوسط توانایی رشد و صعود را دارند.

با توجه به مباحث مطرح شده پیش بینی می شود فردا بازار مثبت باشد و نمادهای مثبت نسبت به نمادهای منفی بیشتر باشند. البته انتظار افزایش تقاضا و تشکیل صف های خرید نمی رود ،اما می توان انتظار یک رشد تناوبی و خزنده بین نمادهای خصوصا کوچک و متوسط را داشت.

امتیاز شما به این مطلب
میانگین امتیاز ها از 63 نفر 4.7/5
آخرین مقالات
نظر خود را با ما در میان بگزارید

بخش نظرات
 1. سلام جناب دکتر کاظم زاده از زحمات و تحلیل های خوب شما سپاسگزارم اضافه شدن مطالب آموزشی نیز می تواند بر کیفیت کانال خوب شما بیافزاید

  • سلام خدمت شما
   از همراهی و پیشنهادتون سپاسگزاریم. تیم فردانامه در حال حاضر در حال طراحی دوره جدید آموزشی است که به امید خدا به‌زودی لانچ خواهد شد و پیش از آن در کانال فردانامه یا پیج اینستاگرام فردانامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 2. باسلام
  لطفا تحلیل سهام های سرمایه گذاری اعتلا وگوهران وا والماس…را بارگذاری کنید.تشکر

  • سلام
   با تشکر از همراهی شما. پیام شما انتقال داده میشه.