سبدگردانی فردانامه

سبدگردانی فردانامه

با توجه به نیاز روافزون جامعه سرمایه گذاران به انواع خدمات بازار سرمایه مجموعه فردانامه تلاش دارد در زمینه هایی که تخصص و تجربه لازم را دارد، این نوع خدمات را ارائه نماید. از جمله خدماتی که تقاضای روزافزونی برای آن وجود دارد و مجموعه فردانامه به جهت مدیریت توسط حسن کاظم زاده تخصص و تبحر بالایی در آن دارد، سبدگردانی است. در مجموعه فردانامه به جهت اینکه تلاش برای ارائه خدمات به شکل بی نقص و با روحیه خلاقانه وجود دارد، خدمت سبدگردانی به شکل جدیدی ارائه می شود. به این منظور باهمکاری حسن کاظم زاده با شرکت سبدگردان فارابی تعداد محدودی سبد با شرایط ویژه و توسط ایشان مدیریت می شود.

با توجه به شرایط قانونی موجود سبدگردانی به شکل قانونی بایستی توسط شرکت های سبدگردان صورت بگیرد. به منظور رعایت الزامات قانونی، تیم فردانامه در همکاری با شرکت سبدگردان فارابی اقدام به سبدگردانی می نماید. از آنجائیکه استراتژی انتخاب شده، استراتژی ترکیبی که در آن تلفیقی از سهام با رویکرد بلندمدت و ترید و معامله بر روی فرصت های کوتاه مدت در سبد است، امکان مدیریت تعداد محدودی سبد به این شکل وجود دارد. به همین دلیل فرصت استفاده از خدمت برای تعداد محدودی از صاحبان سرمایه در دسترس است. برای درخواست سبدگردانی از طریق لینک زیر می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

تیم فردانامه با بررسی درخواست های انجام شده، در صورت وجود ظرفیت و اخذ شرایط لازم از طریق اطلاعات تماس با شما ارتباط برقرار خواهند کرد و طی جلسه حضوری (در صورت درخواست آنلاین) اهداف شما از سرمایه گذاری استخراج خواهد کرد و استراتژی پیشنهادی برای سبد شما را ارائه خواهد نمود. در صورت توافق نهایی شما به عنوان همراه ویژه فردانامه خواهید بود و علاوه مدیریت سبد شما، از امکانات همراهان ویژه نیز بهره مند خواهید شد.

با تکمیل فرم سبد گردانی همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت تا به سوالات شما پاسخ دهند. همچین شما میتوانید برای آشنایی بیشتر به مقاله ی سبدگردانی چیست؟ مراجعه فرمایید .

 

 

فرم درخواست سبد

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
پیشنهاد میشود مبلغ های کمتر از یک میلیارد به صندوق های سرمایه گذاری مراجعه کنند.
Please enter a number greater than or equal to 1000000000.

 

 

سوالات متداول سبدگردانی

 چگونه میتوانم سبد سرمایه گذاری تشکیل دهم ؟
کافیست روی لینک    سرمایه گذاری در سبد   کلیک کرده و اطلاعات اولیه تان را وارد کنید تا همکاران ما به صورت تلفنی با شما تماس بگیرند و به سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند .
آیا میتوان سهمهای که در کدشخصی داریم به کد سبد منتقل کنیم ؟
بله . این امکان وجود دارد که سهماهیتان را به کد سبد منتقل کنید ولی قبل از انتقال ، سبد گردان سهمهای شما را بررسی میکند ودر صورتیکی سهمایتان نقد شونده باشد و ابهام خاصی نداشته باشند می توانید آنها را به کد سبد سرمایه گذاریتان منتقل نمایید .
درآمد سبدگردان از کجاست ؟
سبد گردانها از دوروش درآمد دارند کارمزد ثابت و کارمزد متغییر . کارمزد ثابت بسیار ناچیز است و درصدی کم از آورده ی سرمایه گذاران است . درآمد اصلی سبدگردان از کارمزد عملکرد یا همان کارمزد متغییر است یعنی هرچه قدر سود سرمایه گذار بیشتر باشد درآمد سبدگردان هم بیشتر می شود در واقع سبدگردان با سرمایه گذاران تضاد منافع ندارد.
آیا سبدگردان در زیان هم شریک است ؟
همه ی ما می دانیم که به منظور کسب بازده بیشتر بایستی تحمل ریسکمان بالا باشد در سبدگردانی اگر سود سرمایه گذار کمتر و یا برابر با سود بانکی باشد کل آن متعلق به سرمایه گذار است و سبدگردان درآمدی نخواهد داشت پس منافع سبدگردان در راستای منافع سرمایه گذاران است . از طرفی سرمایه گذاران برای دریافت سود در بازارهای مالی حتما باید ریسکهای موجود را در نظر بگیرند . طبق دستورالعمل سبدگردانی سازمان بورس هیج سبدگردان رسمی نمی تواند سود ی تضمیین کند یا در ضرر سرمایه گذار شریک باشد .
دوره ی قراداد سبدگردانها چقدر است ؟
از آنجایی که شرکتهای بورسی در طی یکسال مجمع تشکیل می دهند و سود تقسیم میکنند معمولا قراردادها به صورت یکساله می باشد ولی شما میتوانید قرارداد 3 ماهه یا 6 ماهه هم انتخاب کنید . در صورتی که قراداد شما یکساله هم باشد امکان فسخ قراردادنیز وجود دارد.
آیا قبل از پایان قرارداد امکان برداشت یا واریزوجه وجود دارد؟
بله شما می توانید سرمایه ی خود را افزایش یا کاهش دهید . فقط حتما قبلا از انعقاد قرارداد شرایط دریافت و واریز را مطالعه فرمایید .