همه دسته بندی ها

دانش معامله گری

سامانه تدان

سامانه تدان

در این مقاله توضیحاتی در مورد سامانه تدان خواهیم داد و اینکه تدان چه اطلاعاتی را به ما می دهد؟ و همچنین به ضرورت مطالعه ی سامانه تدان خواهیم پرداخت . سامانه تدان چیست ؟ با توجه به ضرورت تحلیل بنیادی در بازار سرمایه و در راستای گسترش هوشمندی وادامه »
  26 اسفند 1401
  سایت های مهم بورسی

  سایت های مهم بورسی

  در این مقاله قصد داریم  سایت های مهم بورسی را به شما معرفی کنیم .  همانطور که می دانید سرمایه گذاری در بورس مستلزم آموزش و اختصاص دادن زمان میباشد، برای اینکه شما بتوانید به اطلاعات مفید و کاربردی دسترسی داشته باشید منابع متعددی وجود دارد . در نظر داشتهادامه »
  • معامله گر مبتدی
  14 اسفند 1401
  نهاد مالی چیست؟

  نهاد مالی چیست؟

  در این مقاله به بررسی نهادهای مالی میپردازیم و توضیح می دهیم نهاد مالی چیست؟ نهادهای مالی دارای مجوز سازمان بورس را معرفی می کنیم و به توضیح انواع نهادهای مالی میپردازیم . با فردانامه همراه باشید. مقدمه: با توجه به کاهش ارزش پول ملی و شرایط نامناسب اقتصادی افرادادامه »
  • معامله گر مبتدی
  6 اسفند 1401
  بازده قیمتی سهام

  بازده قیمتی سهام

  روش‌های کسب سود در بازار سرمایه اصولاً 4 روش رایج برای کسب سود سهام‌داران وجود دارد: 1. افزایش قیمت سهام 2. دریافت سود نقدی 3. استفاده از حق تقدم 4. استفاده از سهام جایزه در این مقاله به مبحث افزایش قیمت سهام می‌پردازیم.   بازده قیمتی سهام به سودی کهادامه »
  • معامله گر حرفه ای
  30 بهمن 1401
  واچ لیست چیست؟

  واچ لیست چیست؟

  مقدمه: پیدا کردن سهم های مناسب برای ورود در میان تمام سهم هایی که در بازار معامله می شوند کار آسانی نیست، از همین رو سرمایه گذاران حرفه ای تعدادی از سهام را در فهرست تحت نظر و یا (watch list) قرار میدهند. این فهرست به سرمایه گذار کمک میکندادامه »
  • معامله گر مبتدی
  18 بهمن 1401
  استراتژی معاملاتی

  استراتژی معاملاتی

  استراتژی معاملاتی در این مقاله به بررسی یکی از مهمترین ملزومات معامله در بازهای مالی می‌پردازیم. قطعا استراتژی معاملاتی است که می‌تواند نقش بسیار مهمی در عملکرد افراد در بازارهای مالی داشته باشد و بدون داشتن این استراتژی عملا معامله‌گری مفهومی ندارد و امکان موفقیت در بازار بسیار کاهش می‌یابد.ادامه »
  • معامله گر حرفه ای
  27 آذر 1401