خدمات فردانامه

بسیاری از مطالب آموزشی و تحلیلی فردانامه به صورت آزاد در اختیار عموم قرار می گیرد و شما با مراجعه به فردانامه به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. مطالب آموزشی در بخش های تحلیل تکنیکال، بنیادی، معامله گری مبتدی و معامله گر حرفه ای در اختیار مخاطبان قرار دارد و استفاده از آن برای همه امکان پذیر است. در هر یک از بخش ها، مخاطب می تواند سرفصل های متنوعی را مرور کند و دانش خود در آن زمینه را ارتقا ببخشید. علاوه بر آن در بخش تحلیل، تحلیل های براساس روش های مختلف در مورد انواع اوراق بهادار مانند سهام با استفاده تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به مخاطبان ارائه می شود. همچنین در مورد سایر موارد دخیل در تصمیم گیری سرمایه گذاری افراد نیز مطالبی ارائه می شود. تحلیل های روزانه پرطرفدار روزانه فردانامه با عنوان #تحلیل_بازار نیز در این بخش قرار دارد.

در کنار این مطالب آموزشی و تحلیل رایگان استفاده از برخی مطالب فردانامه به شرط عضویت در سایت و استفاده از سکه های جمع آوری شده (برای آشنایی با روش های جمع آوری سکه اینجا کلیک کنید) امکانپذیر است. خدمات ویژه فردانامه شامل دوره های آموزشی، ارائه تحلیل های موردی، خدمات مشاوره سرمایه گذاری برای مشتریان کارگزاری ……… ، سبدگردانی و مشاوره در زمینه مدیریت دارایی می باشد. شما با عضویت در سایت و استفاده از سکه های می توایند به بخش خدمات مشاوره سرمایه گذاری مشتریان کارگزاری دسترسی داشته باشید. برای شرکت در دوره آموزشی به اعلان های دوره های آموزشی توجه فرمایید و برای سبدگردانی و مشاوره در زمینه مدیریت دارایی اینجا کلیک نمایید.

دوره های آموزشی فردانامه شامل سرفصل هایی در مورد تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تحلیل صنایع، استراتژی های معاملاتی مبتنی بر متغیرهای بنیادی، تحلیل صنایع و غیره می باشد. همچنین وبینار و سمینارهایی با موضوع بررسی چشم انداز سرمایه گذاری در بازارهای مختلف نیز برگذار می شود. بخش اعلان های دوره های آموزشی و سمینارها اینجا قابل مشاهده می باشد.

اعضای سایت می توانند با ورود به سایت از مشاوره سرمایه گذاری ویژه استفاده نمایند. در مشاوره سرمایه گذاری ویژه ترکیب سبد دارایی (سهام، نقد و سایر) با رویکردهای ریسک پذیری مختلف و افق های سرمایه گذاری مختلف ارائه می شود و مخاطب براساس ویژگی های شخصی و شرایط زندگی خود می تواند ترکیب بهینه پیشنهادی برای تخصیص دارایی های خود به سهام و سایر دارایی ها را متوجه شود. همچنین سهام با رویکرد سرمایه گذاری میان مدت و بلندمدت نیز به ایشان پیشنهاد می شود.

برای دریافت تحلیل موردی در مورد یک سهام یا یک صنعت و یا موضوعات قابل انتخاب دیگر بایستی در بخش درخواست تحلیل موردی (اینجا) وارد شده و فرمت درخواست را تکمیل نمایید. میزان سکه لازم برای درخواست هر تحلیل موردی بنا به درخواست شما محاسبه و قابل مشاهده خواهد بود و در صورت تایید از حساب سکه های جمع آوری شده شما کسر خواهد شد.

از آنجائیکه حسن کاظم زاده یکی از مدیران سرمایه گذاری شرکت سبدگردان فارابی می باشد، برای درخواست سبدگردانی از طریق سبدگردانی فارابی می تواند اینجا کلیک نموده و با تکمیل فرم درخواست سبدگردانی منتظر تماس همکاران ما باشید. همچنین در بخش مشاوره مدیریت دارایی، می توانید روش مناسب انتخاب صندوق های سرمایه گذاری مناسب را مرور نمایید.

در پایان خاطر نشان می گردد با دریافت انواع خدمات از مجموعه فردانامه امتیازهایی به شکل سکه به شما تعلق می گیرد که با کلیک در اینجا می توانید نحوه جمع آوری سکه ها را با دریافت خدمات مختلف مشاهده نمایید.