چگونه می توانیم در سایت فردانامه امتیاز کسب کنیم؟

شما می توانید به چند روش در سایت فردا نامه امتیاز کسب کنید و از مزایای تحلیلی و آموزشی  سایت فردانامه به صورت رایگان استفاده کنید .

شما می توانید با لینک اختصاصی فردانامه در کارگزاری حافظ (لینک ثبت نام)ثبت نام کنید و کسب امتیاز کنید .

نکته مهم: در نظر داشته باشید فقط در صورت استفاده از لینک ثبت نام اختصاصی فردا نامه می توانید از امتیاز بهره مند شوید

شما می توانید بعد از ثبت نام با استفاده از لینک اختصاصی فردا نامه با معامله در کارگزاری حافظ و با گردش بیشتر امتیاز خود را افزایش دهید.

افرادی که سبد گردانی پرتفوی خود را به فردانامه می سپارند با توجه به مبلغ دارایی که دارند هرماه به ازای هر 1 میلیارد تومان دارایی در ماه 100000 تومان به حسابشان اضافه می شود.

افرادی که در کلاسهایی که تیم فردانامه برگزار می کند ثبت نام کنند 10% مبلغ دوره به عنوان امتیاز به حسابشان برمی گردد.

درچه مواردی می توانیم از امتیاز های فردانامه استفاده کنیم ؟

شما میتوانید باتوجه به میزان امتیازتان و با انتخاب خودتان از تمام خدمات سایت فردانامه شامل کلاس های آموزشی تکنیکال و تحلیل بنیادی،خدمات مشاوره ،خدمات  سفارش تحلیل ،وبینار و …. استفاده کنید.

هیچ محدودیتی برای استفاده از اعتبار برای شما وجود ندارد و شما می توانید اگر امتیازتان کافی بود تمام مبلغ دوره آموزشی و یا سایر موارد را از طریق امتیازتان پرداخت کنید .

در اینده ای نزدیک خرید کتاب های مالی از طریق امتیازهایتان به سایت فردانامه اضافه خواهد شد .

منظور از سفارش تحلیل چیست؟

شما می توانید 2 نوع سفارش تحلیل داشته باشید 1-سفارش تحلیل صنعت 2-سفارش تحلیل سهم، که هرکدام از این تحلیل ها با توجه به فرمتی که در اختیارتان قرار می گیرد تهیه خواهد شد در فرمت ها مشخص می شود که شما بعد از سفارش تحلیل چه اطلاعاتی از جانب تیم فردانامه دریافت خواهید کرد.

سفارش تحلیل می تواند به صورت کلی و یا با جزئیات باشد که در قسمت ذیل می توانید فرمت های تحلیلی خود را انتخاب کنید و سفارش تحلیل بگذارید.

تحلیل صنعت

همانطور که می دانید فردانامه در تلاش است نگاه بنیادی به بازار سرمایه را گسترش دهد و به این منظور اقدام به برگزاری برنامه ی #دوهفته_یک_صنغت نمود. و در آن صنایع زیادی مورد بررسی قرار گرفت که شما می توانید این مطالب را هم در سایت فردانامه و هم در اینستاگرام فردانامه ملاحظه فرمائید .اما بعضأ با توجه به تخصصی شدن مباحث شما می توانید با امتیاز هایی که  کسب می کنید از تحلیل تخصصی صنعت استفاده نمایید . لازم به توضیح است که این مباحث برای افرادی است که به صورت تخصصی تر مباحث مالی را دنبال می کنند سودمندتر می باشد .

تحلیل بازار جهانی : همانطور که می دانید بازار سرمایه و حتی دیگر بازارها از نرخ های جهانی تاثیر می پذیرند به همین منظور تیم تحلیلی فردانامه در قسمت تحلیل بازار های جهانی شما را از وضعیت فعلی بازارهای جهانی آگاه می سازد و پیشبینی  از آینده بازار های جهانی را به شما ارائه می دهد تا بتوانید عملکرد مطلوبی در چینش پرتفوی خود داشته باشید.

سفارش تحلیل تکنیکال :  با توجه به فرمت سفارش تحلیل تکنیکال شما می توانید سفارش تحلیل تکنیکال شاخص، تحلیل تکنیکال سهم و تحلیل تکنیکال صنعت را بگذارید و همکاران ما در اسرع وقت تحلیل مد نظر شما را آماده می کنند ودر اختیارتان قرار می دهند. در ضمن شما می توانید به فرمت تحلیل تکنیکال مراجعه کنید و بدانید که بعد از سفارش تحلیل تکنیکال چه اطلاعاتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

من در حال حاضر در کارگزاری دیگری عضو هستم می توانم همزمان با هر دوکارگزاری کارکنم؟
بله شما می توانید همزمان با چند کارگزاری فعالیت داشته باشید اما در نظر داشته باشید امتیاز های استفاده شده از سایت فردانامه فقط شامل کسانی می شود که با لینک اختصاصی فردانامه اقدام به ثبت نام و ترید می کنند.
امتیاز ها چگونه شارژ می شوند؟
امتیاز های ثبت نام در کارگزاری بعد از 1 تا 3 روز کاری در حسابت کاربری شما قابل مشاهده است. امتیاز سبد گردانی بعد از 1 تا 3 روز کاری بعد از انعقاد قرار داد سبد به حساب کاربری تان اضافه میشود. امتیاز حاصل از گردش در کارگزاری هر 14 روز یکبار در حساب کاربری تان شارژ خواهد شد. امتیاز ثبت نام در دوره های آموزشی بین 1 تا 3 روز کاری در حساب کاربری شما شارژ خواهدشد.
چقدر زمان میبرد تغییر کارگزار ناظر اعمال بشه؟
بعد از ثبت نام از طریق لینک فردانامه کافیست با شماره ی 02188569467 یا 09396850814 تماس بگیرید و سهم های مد نظر را اعلام کنید یا همچنین می توانید به شماره ی 09396850814 سهم های خود را واتساپ کنید تا تغییر ناظر شما ظرف 24 ساعت انجام شود.
آیا دسترسی به ویدیو ها فراهم خواهد بود ؟
ویدیوهای کلاس ها در قالب اسپات پلیر در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید به کلاسها دسترسی داشته باشید.
آیا امکان رفع اشکال و سوال پرسیدن از استاد فراهم است ؟
بله شما علاوه بر اینکه می توانید در طول کلاس سوالات خود را مطرح کنید می توانید در گروه تلگرامی که بعد از ثبت نام عضوش می شوید نیز سوالات خود را بپرسید، اساتید و پشتیبانهای گروه به سوالات شما پاسخ می دهند.
زمان شروع کلاس ها به چه صورت خواهد بود؟
زمان شروع کلاسها بعد از نظرسنجی از کل گروه اعلام خواهد شد.
چگونه می توانیم از تیم فردانامه مشاوره بگیریم؟
شما بعد از ثبت نام با لینک اختصاصی فردانامه در کارگزاری حافظ می توانید به میزان امتیاز های کسب شده تان از خدمات مشاوره ای تیم فردا نامه استفاده کنید ، به ازای میزان گردش شما امتیاز به حساب کاربری تان شارژ می شود. برای این که از نحوه امتیازدهی و زمان محاسبه در حسابتان آگاه شوید لطفا اینجا کلیک کنید.
خدمات مشاوره فردانامه شامل چه مواردی می باشد ؟
-تعیین استراتژی میان مدت و بلند مدت برای سرمایه گذاری در بورس و سایر دارایی ها -ارائه لیست سهام با رویکرد سرمایه گذاری میان مدت و بلند مدت به همراه بهترین قیمت برای خرید و فروش. – راهنمای هفته ابتدای هر هفته ارائه می شود و در آن بهترین استراتژی های معاملاتی یک هفته آتی تدوین می شود . -فرصت های کوتاه مدت جهت نوسان گیری : اگر شما معامله گر یا نوسانگیر هستید میتوانید از این بخش از فردانامه استفاده کنید
آیا تیم فردانامه بررسی پرتفو انجام می دهد؟
بله ، در قسمت ثبت نام با لینک اختصاصی فردانامه در کارگزاری حافظ ( لینک ثبت نام ) و انتقال پرتفوتان می توانید در قسمت بررسی پرتفو نام و نام خانوادگی و کد ملی تان را وارد کنید .پرتفو ما بررسی می شود و اطلاعات آن در پنل کاربری تان قرار می گیرد ، در نظر داشته باشید در قسمت بررسی پرتفو نظر کارشناسان به شما در رابطه با نگهداری و یا فروش سهمتان ارائه می شود ، اگر نیاز به تحلیل اختصاصی یک سهم داشتید لطفا به قسمت سفارش تحلیل مراجعه کنید ، شما می توانید هم سفارش تحلیل بنیادی و هم سفارش تحلیل تکنیکال بگذارید